Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wojewoda cieszy się z zakazu Marszu Równości w Lublinie. Pokazał list Żuka do księży

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 października 2018 r. o 20:05 Powrót do artykułu
"Jestem przeciwnikiem zboczeń, dewiacji i wynaturzeń – kwituje Czarnek"... Czyżby? Jak dobrze popatrzeć na tego typa to nasuwają się ogromne wątpliwości...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrzę na sondy w Dzienniku wschodnim i myślę że to jest komedia jakas. Lubelacy to marionetki raz chcą marszu bo Żuk go chcial a teraz zgadzają się z decyzją Żuka zakazujacej marsz. Lublin to zascianek Europy a nie miasto inspiracji. Zawsze będziecie ciemnota pracująca za grosze jak murzyny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS z Czarnkiem na czele szykował prowokację. Wina za jakiekolwiek burdy spadłaby na prezydenta. Na szczęście Żuk jest sprytny i nie dał się wpuścić w maliny tuż przed wyborami. To kolejna porażka lubelskiego PiS bo inaczej tego nazwać nie można.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marszu należało zakazać od razu, a jeżeli była wyrażona zgoda to powinien się odbyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zupełnie nie rozumiem postawy księży katolickich...przeciez w tym marszu polowa ludzi to byli by wlasnie oni :-) :-) :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zdziwię się jak tym zagraniem Żuk przegra wybory, oczywiście na dzienniku jest banda trolli która wcześniej pisała że marsz jest ok, tolerancja i inne głupoty a dziś piszą że Żuk dobrze zrobił. Ten Pan obsrał zbroję już w momencie wysyłania listu do księży bo tylko winny się tłumaczy. Jak można zaufać człowiekowi który przez kilka dni zmienia podejście o 180 stopni. PS oczywiście zakaz marszu pedałów to bardzo dobry pomysł więc za to mu chwała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent Żuk w ohydny sposób tłumaczy się księżom. Pokazał jak zależny jest od kleru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Staszewski,zapłać pan sądom za te sprawy ze swojej kieszeni bo ja nie mam zamiaru !?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prymitywne i chamskie są w większości wpisy na tym forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba pomyłka, ten łysy na zdjęciu, to Wojewoda ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd mi za Pana, Panie Prezydencie. Uległ Pan terrorystom - bo jak inaczej nazwać grupę ludzi, którzy groźbą zastosowania przemocy wymuszają określone zachowania i chcą zaprowadzić swój porządek świata. Nie wszystkie Pana decyzje mi się podobały ale chciałam na Pana głosować. Teraz nie mogę. Jest Pan równy Tułajewowi i Czarnkowi ( tak, to mialo być obraźliwe). Zagłosuję więc na osobę z jakiegoś kanapowego komitetu. Jest mi wszystko jedno skoro nawet Pan nie potrafi zachować standardów cywilizacyjnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd mi za tych ludzi. Rasizm, brak równouprawnienia, nieprzestrzeganie konstytucji, zakłamanie, nienawiść. Czy to jest zgodne z nauką kościoła, z biblią??? Udają świętych i modlą się na pokaz, tylko tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Krzysztowie jest Pan w "dechę";) Na prawdę gość z Pana i mimo wielu przeciwności potrafił Pan przeciwstawić się naciskom i podjąć znakomitą decyzję! Popieram Pana mimo politycznego szamba, z którego się Pan wywodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem ani homofobem ani entuzjastą manifestowania, nieraz w obscenicznej formie, swoich, nietradycyjnych - jak to się teraz oględnie mówi, upodobań seksualnych. Niemniej, skoro sama groźba użycia przemocy ze strony faszyzujących bojowkarzy sklania wladze do zakazu legalnej manifestacji, to trzeba z ubolewaniem stwierdzić, że Polska coraz bardziej przypomina Niemcy z początku lat 30., kiedy bojówki SA w analogiczny sposób dyktowały swą wolę legalnym władzom, a jak to się skończylo - wiemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrzę na sondy w Dzienniku wschodnim i myślę że to jest komedia jakas. Lubelacy to marionetki raz chcą marszu bo Żuk go chcial a teraz zgadzają się z decyzją Żuka zakazujacej marsz. Lublin to zascianek Europy  a nie miasto inspiracji. Zawsze będziecie ciemnota pracująca za grosze jak murzyny
 Żuk od początku nie chciał marszu. Teraz zboki zagłosują na metro sylwka. Ale stawiam, że zakończy się na 1 turze i zwycięży urzędujący prezydent.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tu wojewoda pokazuje jak nienawidzi ludzi o innych poglądach czy n skłonnościach ,które nie są nabyte tylko stworzone przez Boga.To bezustanne nawoływanie do odwołania dobrze o rządowym gospodarzu województwa nie świadczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygląda na to że środowisko LGBT jest pro PISowskie. Pomysł zorganizowania przemarszu tuż przed wyborami jest kłodą rzuconą pod nogi urzędującego Prezydenta. Co by teraz nie zrobił, będzie źle. Kto się z tego cieszy... oczywiście konkurencja w wyborach. Można powiedzieć wiele dobrego i krytycznego odnośnie urzędującego Prezydenta, ale nie da się ukryć, że na tle swoich poprzedników, okazał się być osobą wyjątkowo skuteczną i wiele inwestycji poczynionych w mieście zmieniło jego obraz. Zmiana na urzędzie na posłusznego jedynie słusznej partii jest olbrzymim ryzykiem, zamknięcia miasta na dalszy rozwój. Chyba nikt rozsądny tego nie chce. Czego w takim razie chcą przedstawiciele LGBT? Po wizytach notabli PIS w Lublinie, przekonujących o koniecznej zmianie dobrego Prezydenta na ... dobrego? Widać, dość słabo znają realia Lublina i nie podobało się, że w mieście będącym pod olbrzymim wpływem kościoła (m.in. z powodu KUL) urzędujący Prezydent nie jest z PIS. Zaiste niedźwiedzia przysługa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać dzisiejsza władza w Polsce jest słaba rozumie tylko siłę. słucha ludzi dopiero jak zagrożą że rozwalą miasto, lub wyjdą na ulice i spalą kilka opon, nakładają na nas podatki tak chore żebyśmy byli słabi nie mieli czasu organizować się w grupy i broń Boże myśleć lub mieć własne zdanie. Dlatego każdej ale to każdej władzy kibice są nie na rękę bo ni cholerę ich przekupić lub przeciągnąć na swoją stronę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrzę na sondy w Dzienniku wschodnim i myślę że to jest komedia jakas. Lubelacy to marionetki raz chcą marszu bo Żuk go chcial a teraz zgadzają się z decyzją Żuka zakazujacej marsz. Lublin to zascianek Europy  a nie miasto inspiracji. Zawsze będziecie ciemnota pracująca za grosze jak murzyny   Warszawiacy, tacy cwaniacy, tacy wykształceni, tacy cool, a dali ekipie prezydent Waltz,  "sprywatyzowac" 20 mld. Szukajcie tych pieniędzy zamiast zapiepszac za grosze w kolpracjach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Czarnek głupiego udaje? Sam bojówki zaprasza a teraz co? Sam się ośmiesza, ale czego się spodziewać, typ tego samego pokroju co Tarczyński.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...